Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Mason 1:36.74
2. Sycamore 1:39.92
3. Lakota East 1:46.17
4. Lakota West 1:47.40
5. Fairfield 1:51.07
6. Oak Hills 1:52.24
7. Princeton 1:57.90
8. Hamilton 2:20.90
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Mason Bencurik (Sr), Oak Hills 1:43.79
2. Max Plumley (Jr), Mason 1:45.07
3. Andrew Fox (Jr), Mason 1:45.71
4. Nathan Spetz (So), Lakota West 1:46.46
5. Sean Huggins (Sr), Mason 1:49.48
6. Tom Reuss (So), Mason 1:49.73
7. Bryce Menchhofer (Jr), Sycamore 1:50.00
8. Bishop Carl (Sr), Sycamore 1:50.26
9. Ian Burke (Jr), Mason 1:51.49
10. David Benedek (Fr), Mason 1:53.04
11. Evan Preissler (Fr), Sycamore 1:54.47
12. Jack Carmody (Jr), Sycamore 1:55.21
13. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 1:55.34
14. Zach Grau (Jr), Mason 1:55.70
15. Max Reed (Jr), Fairfield 1:56.50
16. Xander Williams (So), Lakota East 1:57.83
17. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 1:58.06
18. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 1:58.32
19. Carter Deupree (Jr), Mason 1:58.70
20. Ian Brown (Sr), Lakota East 1:59.34
21. Aidan Dooley (Jr), Lakota West 2:00.40
22. Evan Smith (Sr), Mason 2:00.91
23. Aiden Finn (Fr), Sycamore 2:01.38
24. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 2:02.22
25. Nischal Suhas (Sr), Mason 2:02.47
26. Owen Courtney (Jr), Sycamore 2:02.64
27. Noah Asman (Jr), Oak Hills 2:04.31
28. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 2:04.85
29. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 2:05.19
30. Jacob Tartabini (So), Mason 2:05.21
31. Sam Hart (Jr), Oak Hills 2:05.78
32. Elliott Keith (Jr), Lakota East 2:06.24
33. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 2:06.55
34. Noah Keith (Jr), Lakota East 2:07.29
35. Asheton Hannah (Sr), Princeton 2:07.83
36. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 2:07.88
37. Tyler Obert (Jr), Oak Hills 2:07.92
38. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 2:09.90
39. Evan Wildenmann (Jr), Oak Hills 2:09.92
40. Eli Zelvy (So), Sycamore 2:09.99
41. Tommy Burton (Sr), Princeton 2:10.24
42. Jonathan Kruger (So), Fairfield 2:10.34
43. Matthew Hardman (So), Princeton 2:14.04
44. Mason Johnson (So), Fairfield 2:14.66
45. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 2:15.14
46. Evan Elliott (So), Oak Hills 2:16.03
47. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 2:16.12
48. Ben Deihl (So), Sycamore 2:16.30
49. Trevor Ehlerding (So), Princeton 2:17.73
50. Jackson Lambrinides (Fr), Colerain 2:18.07
51. Alex Nabozny (Fr), Lakota East 2:18.11
52. Luke Demeter (Jr), Oak Hills 2:18.37
53. Evan Frayer (Fr), Lakota East 2:19.05
54. Caleb Thompson (Fr), Princeton 2:20.09
55. Gavin Blau (So), Fairfield 2:20.60
56. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 2:21.20
57. Ethan Cronk (So), Lakota West 2:22.20
58. Micah O'Connor (So), Lakota West 2:22.25
59. Alexander Krause (So), Lakota West 2:22.91
60. Diego Negroe (So), Lakota West 2:24.13
61. William Myers (So), Lakota West 2:24.40
62. Deacon Horsley (Sr), Princeton 2:24.81
63. Owen Saylor (So), Fairfield 2:25.41
64. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 2:25.60
65. Aiden Schad (Fr), Lakota West 2:26.10
66. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 2:26.36
67. Nathan Young (Fr), Princeton 2:28.24
68. Cole Spradlin (So), Princeton 2:28.98
69. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 2:29.33
70. Jack Yingling (Fr), Hamilton 2:31.50
71. Luke Albanese (Fr), Lakota West 2:32.00
72. David Thompson (Sr), Princeton 2:34.47
73. Braden Contois (Fr), Lakota West 2:35.85
74. Evan Marshall (Sr), Lakota West 2:37.71
75. Grant Ihle (Sr), Oak Hills 2:40.93
76. Max Earl (Fr), Lakota East 2:43.38
77. Aiden Bell (So), Hamilton 2:45.18
78. Hamza Elmasry (Fr), Lakota East 2:47.59
79. Kyle Moore (Jr), Princeton 2:58.02
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Tyler Houpt (So), Mason 1:57.29
2. Ethan Fang (Fr), Mason 1:58.53
3. Ethan Butler (Jr), Mason 2:01.06
4. Bishop Carl (Sr), Sycamore 2:01.50
5. Carter Deupree (Jr), Mason 2:04.88
6. David Benedek (Fr), Mason 2:05.43
7. Oliver Gao (So), Mason 2:06.28
8. Diego Fortson (Sr), Mason 2:07.03
9. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 2:07.43
10. Nathan Spetz (So), Lakota West 2:07.81
11. Max Plumley (Jr), Mason 2:11.18
12. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 2:12.90
13. Michael Zuo (Jr), Mason 2:13.15
14. Max Reed (Jr), Fairfield 2:13.18
15. Seth Helmes (Sr), Oak Hills 2:13.79
16. Nischal Suhas (Sr), Mason 2:13.86
17. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 2:13.91
18. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 2:14.85
19. Xander Williams (So), Lakota East 2:16.17
20. Ian Brown (Sr), Lakota East 2:17.38
21. Owen Courtney (Jr), Sycamore 2:17.67
22. Evan Smith (Sr), Mason 2:18.52
23. Ty Lorcharoensery (Jr), Sycamore 2:18.73
24. Christopher Gall (Sr), Sycamore 2:19.54
25. Jayden Lu (Fr), Mason 2:20.03
26. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 2:20.12
27. Dominic Zimmaro (Jr), Mason 2:21.69
28. Alex Dorr (Sr), Oak Hills 2:22.49
29. Evan Frayer (Fr), Lakota East 2:23.08
30. Elliott Keith (Jr), Lakota East 2:23.13
31. Jacob Tartabini (So), Mason 2:23.41
32. William Myers (So), Lakota West 2:23.83
33. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 2:24.11
34. Michael Marotian (Jr), Sycamore 2:24.41
35. Noah Keith (Jr), Lakota East 2:24.42
36. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 2:24.47
37. Gavin Blau (So), Fairfield 2:24.84
38. Aaron Zhang (), Sycamore 2:27.35
39. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 2:28.37
40. Asheton Hannah (Sr), Princeton 2:29.36
41. Jonathan Kruger (So), Fairfield 2:30.34
42. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 2:30.89
43. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 2:31.23
44. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 2:32.51
45. Tommy Burton (Sr), Princeton 2:34.76
46. Reid Ryan (Sr), Oak Hills 2:35.17
47. Matthew Hardman (So), Princeton 2:35.24
48. Ethan Cronk (So), Lakota West 2:35.49
49. Tommy Bradley (Jr), Oak Hills 2:35.94
50. Alex Nabozny (Fr), Lakota East 2:36.53
51. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 2:38.00
52. Alexander Krause (So), Lakota West 2:38.37
53. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 2:38.46
54. Luke Demeter (Jr), Oak Hills 2:39.58
55. William Lang (Fr), Sycamore 2:39.96
56. Micah O'Connor (So), Lakota West 2:40.01
57. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 2:40.31
58. Diego Negroe (So), Lakota West 2:45.52
59. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 2:46.77
60. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 2:47.32
61. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 2:48.10
62. Owen Saylor (So), Fairfield 2:50.20
63. Braden Contois (Fr), Lakota West 2:54.31
64. Max Earl (Fr), Lakota East 2:58.29
65. David Thompson (Sr), Princeton 2:58.93
66. Jack Yingling (Fr), Hamilton 3:02.75
67. Cole Spradlin (So), Princeton 3:09.54
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Carl Bloebaum (Sr), Mason 21.47
2. Max Plumley (Jr), Mason 21.58
3. Elijah Devyak (Jr), Mason 21.75
4. Mason Bencurik (Sr), Oak Hills 21.78
5. Bishop Carl (Sr), Sycamore 22.23
6. Avery Clapp (Sr), Sycamore 22.35
7. Max Reed (Jr), Fairfield 22.43
8. Tom Reuss (So), Mason 22.70
9. Cole Scheidler (Jr), Mason 22.73
10. Adam McDonald (Sr), Lakota East 22.74
11. Bryce Menchhofer (Jr), Sycamore 22.75
12. Sean Huggins (Sr), Mason 22.77
13. Xander Williams (So), Lakota East 23.07
14. Nathan Spetz (So), Lakota West 23.16
15. Ethan Fang (Fr), Mason 23.26
16. Tommy Burton (Sr), Princeton 23.50
17. Noah Asman (Jr), Oak Hills 23.51
18. Diego Fortson (Sr), Mason 23.85
19. Omar Mitiek (Sr), Mason 23.99
20. Oliver Gao (So), Mason 24.02
21. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 24.13
22. Jack Carmody (Jr), Sycamore 24.24
23. Evan Smith (Sr), Mason 24.27
24. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 24.39
25. Zach Grau (Jr), Mason 24.40
26. Evan Preissler (Fr), Sycamore 24.45
27. Asheton Hannah (Sr), Princeton 24.46
28. Alex Deihl (Sr), Sycamore 24.60
29. Noah Keith (Jr), Lakota East 24.69
30. Owen Courtney (Jr), Sycamore 24.71
31. Evan Wildenmann (Jr), Oak Hills 24.76
32. Ethan Cronk (So), Lakota West 24.78
33. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 24.81
34. Michael Zuo (Jr), Mason 24.83
35. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 24.90
36. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 24.98
37. Aidan Dooley (Jr), Lakota West 25.01
37. David Benedek (Fr), Mason 25.01
39. Nischal Suhas (Sr), Mason 25.37
40. Ethan Butler (Jr), Mason 25.38
41. Ian Brown (Sr), Lakota East 25.53
42. Jayden Lu (Fr), Mason 25.54
43. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 25.64
44. Mason Johnson (So), Fairfield 25.72
45. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 25.82
46. Owen Saylor (So), Fairfield 25.91
47. Tyler Obert (Jr), Oak Hills 25.95
48. William Myers (So), Lakota West 26.01
49. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 26.04
50. Micah O'Connor (So), Lakota West 26.31
51. Connor Hendricks (So), Hamilton 26.33
52. Eli Zelvy (So), Sycamore 26.50
53. H Nicholson (Sr), Lakota West 26.53
54. Aiden Finn (Fr), Sycamore 26.69
55. Elliott Keith (Jr), Lakota East 26.71
55. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 26.71
57. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 26.72
58. Jonathan Kruger (So), Fairfield 26.76
59. Aaron Zhang (), Sycamore 26.77
60. Trevor Ehlerding (So), Princeton 26.84
61. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 26.89
62. Alex Dorr (Sr), Oak Hills 26.91
63. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 26.96
64. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 26.98
65. Alexander Krause (So), Lakota West 27.04
66. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 27.10
67. Jack Ludwig (Fr), Oak Hills 27.23
68. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 27.26
69. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 27.34
70. Caleb Thompson (Fr), Princeton 27.35
71. Gavin Blau (So), Fairfield 27.51
72. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 27.58
73. Nathan Young (Fr), Princeton 27.62
74. Matthew Hardman (So), Princeton 27.64
75. Sam Hart (Jr), Oak Hills 27.69
76. Nicholas Schroer (Jr), Oak Hills 27.77
77. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 28.01
77. Kyle Moore (Jr), Princeton 28.01
79. Evan Marshall (Sr), Lakota West 28.07
80. Reid Ryan (Sr), Oak Hills 28.10
81. Max Earl (Fr), Lakota East 28.14
82. Deacon Horsley (Sr), Princeton 28.23
83. Aiden Schad (Fr), Lakota West 28.38
84. Cole Spradlin (So), Princeton 28.45
85. Diego Negroe (So), Lakota West 28.55
86. Michael Marotian (Jr), Sycamore 28.56
87. Elijah Spence (Sr), Princeton 28.59
88. Thomas Wilford (Fr), Lakota East 29.06
89. Braden Contois (Fr), Lakota West 29.20
90. Jackson Lambrinides (Fr), Colerain 29.21
91. Luke Demeter (Jr), Oak Hills 29.22
92. Ben Deihl (So), Sycamore 30.17
93. Jace Chafin (So), Hamilton 30.60
94. Daksh Bangad (Fr), Lakota West 30.61
95. David Thompson (Sr), Princeton 31.04
96. Aiden Bell (So), Hamilton 31.32
97. Hamza Elmasry (Fr), Lakota East 31.64
98. Zachary Krieg (Sr), Oak Hills 32.45
99. Demarion Samples-Jackson (Fr), Hamilton 33.23
1 Meter Diving
  NAME SCORE
1. Donny Grote (Jr), Oak Hills 203.25
2. Ferguson Jack (Jr), Lakota West 119.15
3. Jacob Reichling (Jr), Oak Hills 115.20
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Carl Bloebaum (Sr), Mason 46.85
2. Avery Clapp (Sr), Sycamore 48.95
3. Elijah Devyak (Jr), Mason 50.60
4. Max Plumley (Jr), Mason 53.26
5. Andrew Fox (Jr), Mason 53.42
6. Tyler Houpt (So), Mason 54.16
7. Omar Mitiek (Sr), Mason 54.31
8. Nathan Spetz (So), Lakota West 54.44
9. Ethan Fang (Fr), Mason 54.67
10. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 54.79
11. Bryce Menchhofer (Jr), Sycamore 54.89
12. Xander Williams (So), Lakota East 55.85
13. Max Reed (Jr), Fairfield 56.28
14. Mason Bencurik (Sr), Oak Hills 56.82
15. Jack Carmody (Jr), Sycamore 57.32
16. Carter Deupree (Jr), Mason 57.55
17. Diego Fortson (Sr), Mason 57.71
18. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 58.08
19. Michael Zuo (Jr), Mason 58.26
20. Cole Scheidler (Jr), Mason 1:00.76
21. Owen Courtney (Jr), Sycamore 1:01.62
22. Ethan Cronk (So), Lakota West 1:02.20
23. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 1:03.13
23. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 1:03.13
25. Asheton Hannah (Sr), Princeton 1:03.28
26. Alex Dorr (Sr), Oak Hills 1:03.97
27. Aidan Dooley (Jr), Lakota West 1:04.08
28. Noah Keith (Jr), Lakota East 1:04.33
29. Ian Brown (Sr), Lakota East 1:04.36
30. Tommy Bradley (Jr), Oak Hills 1:04.45
31. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 1:04.80
32. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 1:05.64
33. Tyler Obert (Jr), Oak Hills 1:05.68
34. William Myers (So), Lakota West 1:05.78
35. Alex Deihl (Sr), Sycamore 1:05.83
36. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 1:06.94
37. Gavin Blau (So), Fairfield 1:07.87
38. Jonathan Kruger (So), Fairfield 1:08.28
39. Evan Frayer (Fr), Lakota East 1:08.59
40. Elliott Keith (Jr), Lakota East 1:09.00
41. Aaron Zhang (), Sycamore 1:09.04
42. Caleb Thompson (Fr), Princeton 1:09.13
43. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 1:09.38
44. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 1:09.44
45. Michael Marotian (Jr), Sycamore 1:09.90
46. Luke Demeter (Jr), Oak Hills 1:10.12
47. Diego Negroe (So), Lakota West 1:11.13
48. Micah O'Connor (So), Lakota West 1:12.71
49. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 1:13.53
50. Mason Johnson (So), Fairfield 1:13.70
51. Aiden Finn (Fr), Sycamore 1:13.73
52. Alex Nabozny (Fr), Lakota East 1:15.10
53. William Lang (Fr), Sycamore 1:15.57
54. Alexander Krause (So), Lakota West 1:16.50
55. Max Earl (Fr), Lakota East 1:19.10
55. Braden Contois (Fr), Lakota West 1:19.10
57. Jack Yingling (Fr), Hamilton 1:19.87
58. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 1:23.40
59. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 1:23.76
60. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 1:25.76
61. Deacon Horsley (Sr), Princeton 1:26.45
62. Carter Ruhe (Jr), Oak Hills 1:28.75
63. David Thompson (Sr), Princeton 1:30.48
64. Aiden Schad (Fr), Lakota West 1:32.78
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Mason Bencurik (Sr), Oak Hills 46.24
2. Max Plumley (Jr), Mason 46.55
3. Elijah Devyak (Jr), Mason 47.06
4. Bishop Carl (Sr), Sycamore 48.73
5. Avery Clapp (Sr), Sycamore 48.80
6. Nathan Spetz (So), Lakota West 49.28
7. Sean Huggins (Sr), Mason 49.35
8. Andrew Fox (Jr), Mason 49.58
9. Bryce Menchhofer (Jr), Sycamore 49.65
10. Cole Scheidler (Jr), Mason 49.71
11. Max Reed (Jr), Fairfield 49.78
12. Ethan Fang (Fr), Mason 49.81
13. Tom Reuss (So), Mason 50.22
14. Diego Fortson (Sr), Mason 51.12
15. Xander Williams (So), Lakota East 51.44
16. Noah Asman (Jr), Oak Hills 51.77
17. Carter Deupree (Jr), Mason 51.82
18. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 52.19
19. Ian Burke (Jr), Mason 52.25
20. Zach Grau (Jr), Mason 52.64
21. David Benedek (Fr), Mason 52.66
22. Omar Mitiek (Sr), Mason 52.97
23. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 53.14
24. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 53.50
25. Asheton Hannah (Sr), Princeton 53.75
26. Evan Smith (Sr), Mason 53.81
27. Nischal Suhas (Sr), Mason 54.26
28. Michael Zuo (Jr), Mason 54.39
29. Jayden Lu (Fr), Mason 54.48
30. Jack Carmody (Jr), Sycamore 54.83
31. Alex Deihl (Sr), Sycamore 54.84
32. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 54.87
33. Tommy Burton (Sr), Princeton 54.90
34. Christopher Gall (Sr), Sycamore 55.17
35. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 55.25
36. Evan Wildenmann (Jr), Oak Hills 55.79
37. Aidan Dooley (Jr), Lakota West 55.80
38. Aiden Finn (Fr), Sycamore 55.82
39. Owen Courtney (Jr), Sycamore 55.85
40. Noah Keith (Jr), Lakota East 56.39
41. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 56.82
42. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 57.03
43. Jacob Tartabini (So), Mason 57.09
44. Ethan Cronk (So), Lakota West 57.16
45. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 57.23
46. William Myers (So), Lakota West 57.27
47. Michael Marotian (Jr), Sycamore 57.29
48. Tyler Obert (Jr), Oak Hills 57.39
49. Ian Brown (Sr), Lakota East 57.41
50. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 57.86
51. H Nicholson (Sr), Lakota West 58.24
52. Mason Johnson (So), Fairfield 58.31
53. Sam Hart (Jr), Oak Hills 58.35
54. Elliott Keith (Jr), Lakota East 58.48
55. Trevor Ehlerding (So), Princeton 58.49
56. Donny Grote (Jr), Oak Hills 58.59
57. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 58.61
58. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 59.06
59. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 59.18
60. Aaron Zhang (), Sycamore 59.26
61. Eli Zelvy (So), Sycamore 59.72
62. Evan Frayer (Fr), Lakota East 1:00.34
63. Owen Saylor (So), Fairfield 1:00.37
64. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 1:00.40
65. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 1:00.60
66. Micah O'Connor (So), Lakota West 1:00.68
67. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 1:01.00
68. Jonathan Kruger (So), Fairfield 1:01.31
68. Caleb Thompson (Fr), Princeton 1:01.31
70. Cole Spradlin (So), Princeton 1:01.54
71. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 1:01.66
72. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 1:02.11
73. Gavin Blau (So), Fairfield 1:02.16
74. Alexander Krause (So), Lakota West 1:02.46
75. Diego Negroe (So), Lakota West 1:02.52
76. Luke Demeter (Jr), Oak Hills 1:02.70
77. Jackson Lambrinides (Fr), Colerain 1:03.59
78. Matthew Hardman (So), Princeton 1:03.60
79. Connor Hendricks (So), Hamilton 1:03.93
80. Deacon Horsley (Sr), Princeton 1:03.96
81. Thomas Wilford (Fr), Lakota East 1:04.01
82. Nathan Young (Fr), Princeton 1:04.30
83. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 1:04.52
84. Ben Deihl (So), Sycamore 1:04.56
85. William Lang (Fr), Sycamore 1:05.07
86. Aiden Schad (Fr), Lakota West 1:05.30
87. Braden Contois (Fr), Lakota West 1:07.00
88. Max Earl (Fr), Lakota East 1:07.66
89. Evan Marshall (Sr), Lakota West 1:08.10
90. David Thompson (Sr), Princeton 1:09.05
91. Luke Albanese (Fr), Lakota West 1:09.38
92. Jack Yingling (Fr), Hamilton 1:10.33
93. Aiden Bell (So), Hamilton 1:11.72
94. Kyle Moore (Jr), Princeton 1:11.88
95. Daksh Bangad (Fr), Lakota West 1:12.62
96. Hamza Elmasry (Fr), Lakota East 1:15.66
97. Michael Hill (Fr), Oak Hills 1:18.17
98. Jace Chafin (So), Hamilton 1:18.31
99. Malachi Wyatt (So), Hamilton 1:24.85
100. Demarion Samples-Jackson (Fr), Hamilton 1:27.30
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Bryce Menchhofer (Jr), Sycamore 4:35.43
2. Tyler Houpt (So), Mason 4:44.25
3. Nathan Spetz (So), Lakota West 4:46.65
4. Andrew Fox (Jr), Mason 4:47.41
5. Ethan Butler (Jr), Mason 4:48.36
6. Bishop Carl (Sr), Sycamore 4:52.33
7. Ian Burke (Jr), Mason 5:00.11
8. David Benedek (Fr), Mason 5:02.30
9. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 5:03.09
10. Matthew Waechter (So), Mason 5:03.95
11. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 5:06.00
12. Diego Fortson (Sr), Mason 5:09.14
13. Xander Williams (So), Lakota East 5:10.71
14. Zach Grau (Jr), Mason 5:14.01
15. Max Plumley (Jr), Mason 5:14.58
16. Jack Carmody (Jr), Sycamore 5:17.75
17. Seth Helmes (Sr), Oak Hills 5:18.44
18. Carter Deupree (Jr), Mason 5:21.16
19. Sam Hart (Jr), Oak Hills 5:21.18
20. Ian Brown (Sr), Lakota East 5:24.66
21. Eli Zelvy (So), Sycamore 5:26.77
22. Max Reed (Jr), Fairfield 5:28.35
23. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 5:28.38
24. Ty Lorcharoensery (Jr), Sycamore 5:30.40
25. Nischal Suhas (Sr), Mason 5:32.06
26. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 5:32.79
27. Owen Courtney (Jr), Sycamore 5:34.27
28. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 5:35.32
29. Aiden Finn (Fr), Sycamore 5:35.71
30. Evan Smith (Sr), Mason 5:37.71
31. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 5:40.06
32. Elliott Keith (Jr), Lakota East 5:46.27
33. Michael Marotian (Jr), Sycamore 5:46.37
34. Jacob Tartabini (So), Mason 5:49.88
35. Dominic Zimmaro (Jr), Mason 5:51.36
36. Noah Keith (Jr), Lakota East 5:55.54
37. Jonathan Kruger (So), Fairfield 5:56.28
38. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 5:57.30
39. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 5:58.39
40. Asheton Hannah (Sr), Princeton 5:58.79
41. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 6:00.76
42. Alex Nabozny (Fr), Lakota East 6:01.79
43. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 6:08.02
44. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 6:09.12
45. Trevor Ehlerding (So), Princeton 6:12.32
46. Evan Frayer (Fr), Lakota East 6:15.54
47. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 6:16.70
48. Diego Negroe (So), Lakota West 6:17.92
49. Matthew Hardman (So), Princeton 6:23.10
50. Randy Ticala (Sr), Lakota West 6:25.49
51. Mason Johnson (So), Fairfield 6:28.89
52. Alexander Krause (So), Lakota West 6:34.82
53. Gavin Blau (So), Fairfield 6:37.37
54. William Kadakia (Fr), Oak Hills 6:37.41
55. Deacon Horsley (Sr), Princeton 6:38.40
56. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 6:39.13
57. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 6:39.65
58. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 6:44.97
59. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 6:46.95
60. Max Earl (Fr), Lakota East 6:53.66
61. Grant Ihle (Sr), Oak Hills 6:58.82
62. Braden Contois (Fr), Lakota West 7:00.36
63. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 7:00.83
64. Owen Saylor (So), Fairfield 7:01.12
65. Evan Marshall (Sr), Lakota West 7:27.85
66. Kyle Moore (Jr), Princeton 7:42.86
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Mason 1:25.81
2. Sycamore 1:28.87
3. Lakota East 1:36.54
4. Lakota West 1:37.24
5. Oak Hills 1:37.95
6. Fairfield 1:38.72
7. Princeton 1:41.57
8. Hamilton 2:00.48
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Carl Bloebaum (Sr), Mason 48.50
2. Avery Clapp (Sr), Sycamore 49.11
3. Elijah Devyak (Jr), Mason 51.57
4. Andrew Fox (Jr), Mason 55.02
5. Matthew Waechter (So), Mason 56.29
6. Nathan Spetz (So), Lakota West 57.34
7. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 57.60
8. Mason Bencurik (Sr), Oak Hills 57.85
9. Ian Burke (Jr), Mason 58.62
10. Max Plumley (Jr), Mason 59.12
11. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 59.87
12. Michael Zuo (Jr), Mason 59.96
13. Sean Huggins (Sr), Mason 1:00.62
14. David Benedek (Fr), Mason 1:00.64
15. Max Reed (Jr), Fairfield 1:00.66
16. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 1:00.68
17. Zach Grau (Jr), Mason 1:02.90
18. Donny Grote (Jr), Oak Hills 1:03.44
19. Xander Williams (So), Lakota East 1:03.63
20. Nicholas Pytlinski (Jr), Lakota West 1:04.06
21. Sam Hart (Jr), Oak Hills 1:04.42
22. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 1:05.19
23. Bryce Sheldon (Fr), Lakota East 1:06.14
24. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 1:06.33
25. Ian Brown (Sr), Lakota East 1:06.34
26. Noah Keith (Jr), Lakota East 1:06.45
27. Cole Scheidler (Jr), Mason 1:06.46
28. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 1:07.50
29. Evan Elliott (So), Oak Hills 1:07.52
30. Ethan Cronk (So), Lakota West 1:07.76
31. Ace Burkhart (Fr), Lakota West 1:08.13
32. Michael Marotian (Jr), Sycamore 1:09.09
33. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 1:09.66
34. Trevor Ehlerding (So), Princeton 1:09.68
35. William Myers (So), Lakota West 1:09.76
36. Elliott Keith (Jr), Lakota East 1:09.85
37. Jonathan Kruger (So), Fairfield 1:10.51
38. Aiden Finn (Fr), Sycamore 1:10.68
39. Eli Zelvy (So), Sycamore 1:11.39
40. Asheton Hannah (Sr), Princeton 1:12.39
41. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 1:12.51
42. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 1:12.58
43. Thomas Wilford (Fr), Lakota East 1:12.84
44. William Kadakia (Fr), Oak Hills 1:12.88
45. Matthew Hardman (So), Princeton 1:13.27
46. Evan Wildenmann (Jr), Oak Hills 1:13.55
47. Micah O'Connor (So), Lakota West 1:14.00
48. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 1:14.02
49. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 1:14.03
50. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 1:14.09
51. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 1:14.47
52. Gavin Blau (So), Fairfield 1:15.25
53. Ben Deihl (So), Sycamore 1:15.33
54. Aaron Zhang (), Sycamore 1:15.49
55. Mason Johnson (So), Fairfield 1:16.00
56. Grant Ihle (Sr), Oak Hills 1:17.06
57. Max Earl (Fr), Lakota East 1:19.70
58. Deacon Horsley (Sr), Princeton 1:20.34
59. Hamza Elmasry (Fr), Lakota East 1:20.41
60. Elijah Spence (Sr), Princeton 1:20.79
61. Aiden Schad (Fr), Lakota West 1:20.91
62. Luke Albanese (Fr), Lakota West 1:21.50
63. David Thompson (Sr), Princeton 1:22.23
64. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 1:22.70
65. Owen Saylor (So), Fairfield 1:23.46
66. Braden Contois (Fr), Lakota West 1:29.15
67. Kyle Moore (Jr), Princeton 1:29.44
68. Evan Marshall (Sr), Lakota West 1:31.42
69. Daksh Bangad (Fr), Lakota West 1:32.53
70. Diego Negroe (So), Lakota West 1:38.80
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Adam McDonald (Sr), Lakota East 58.09
2. Ethan Fang (Fr), Mason 1:00.90
3. Oliver Gao (So), Mason 1:02.88
4. Ethan Butler (Jr), Mason 1:03.59
5. Nischal Suhas (Sr), Mason 1:05.67
6. Evan Preissler (Fr), Sycamore 1:05.94
7. Seth Helmes (Sr), Oak Hills 1:06.37
8. Nathan Spetz (So), Lakota West 1:06.96
9. Joseph Tomlinson (Jr), Mason 1:07.04
10. Jayden Lu (Fr), Mason 1:08.04
11. Max Reed (Jr), Fairfield 1:08.20
12. Gavin Blau (So), Fairfield 1:10.31
13. Diego Fortson (Sr), Mason 1:10.67
14. Evan Smith (Sr), Mason 1:11.28
15. Christopher Gall (Sr), Sycamore 1:11.32
16. Micah Wanamaker (Fr), Lakota East 1:11.33
17. Ty Lorcharoensery (Jr), Sycamore 1:11.57
18. Isaac Hooper (Jr), Fairfield 1:11.61
19. Jack Ludwig (Fr), Oak Hills 1:12.10
20. Alejandro Gomez (Fr), Lakota East 1:14.07
21. Ian Brown (Sr), Lakota East 1:14.50
22. Jonathan Kruger (So), Fairfield 1:16.55
23. Nikolaus Krause (Sr), Lakota West 1:16.60
24. William Lang (Fr), Sycamore 1:17.01
25. Reid Ryan (Sr), Oak Hills 1:17.25
26. Dylan McConnell (Sr), Fairfield 1:17.65
27. Xander Williams (So), Lakota East 1:18.11
28. Maxwell Schutte (Fr), Princeton 1:18.20
29. Elliott Keith (Jr), Lakota East 1:18.40
30. Caleb Whitaker (Sr), Lakota West 1:18.46
31. Alexander Krause (So), Lakota West 1:19.30
32. Garrett Hudson (Sr), Fairfield 1:19.50
33. Randy Ticala (Sr), Lakota West 1:19.51
34. Neakailen Leslie (Sr), Fairfield 1:19.98
35. Aidan Dooley (Jr), Lakota West 1:20.33
36. Ethan Cronk (So), Lakota West 1:21.21
37. Noah Keith (Jr), Lakota East 1:21.77
38. Ishawn Bhatti (So), Lakota East 1:22.51
39. Hudson Schultze (Sr), Lakota West 1:22.62
40. Nathan Young (Fr), Princeton 1:23.15
41. William Myers (So), Lakota West 1:23.50
42. Tommy Burton (Sr), Princeton 1:23.57
43. Micah O'Connor (So), Lakota West 1:23.96
44. Evan Marshall (Sr), Lakota West 1:24.10
45. Aaron Zhang (), Sycamore 1:25.07
46. Luke Albanese (Fr), Lakota West 1:25.42
47. Kenta Thyagaraj (Jr), Fairfield 1:26.31
48. Connor Hendricks (So), Hamilton 1:26.69
49. Max Earl (Fr), Lakota East 1:28.08
50. Aiden Schad (Fr), Lakota West 1:28.11
51. David Thompson (Sr), Princeton 1:28.61
52. Cole Spradlin (So), Princeton 1:29.77
53. Braden Contois (Fr), Lakota West 1:30.06
54. Daksh Bangad (Fr), Lakota West 1:31.17
55. Jonathan Gross (Jr), Lakota West 1:34.10
56. Hamza Elmasry (Fr), Lakota East 1:34.66
57. Carter Ruhe (Jr), Oak Hills 1:36.83
58. Diego Negroe (So), Lakota West 1:37.39
59. Trevor Jensen (Jr), Lakota West 1:37.46
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Mason 3:09.72
2. Sycamore 3:23.56
3. Oak Hills 3:27.95
4. Lakota West 3:33.90
5. Lakota East 3:42.25
6. Princeton 3:54.46
7. Fairfield 4:06.89

Cincinnati Floor Kroger Graduate Service Inc. first financial bank