Boys Swimming - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Coach of the Year Mark Sullivan Mason
Athlete of the Year Preston Landolt Sycamore
Athlete of the Year Braden Osborn Mason

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Elijah Devyak - Junior
Kevin Wu - Senior
Carl Bloebaum - Junior
Braden Osborn - Senior
Mason 200 Yard Medley Relay
Bryce Menchhofer - Sophomore Sycamore 200 Yard Freestyle
Adam McDonald - Junior Lakota East 200 Yard I. M.
Braden Osborn - Senior Mason 50 Yard Freestyle
Carl Bloebaum - Junior Mason 100 Yard Butterfly
Braden Osborn - Senior Mason 100 Yard Freestyle
Erik Menchhofer - Senior Sycamore 500 Yard Freestyle
Braden Osborn - Senior
Alex Zhang - Senior
Kevin Wu - Senior
Carl Bloebaum - Junior
Mason 200 Yard Freestyle Relay
Avery Clapp - Junior Sycamore 100 Yard Backstroke
Adam McDonald - Junior Lakota East 100 Yard Breaststroke
Elijah Devyak - Junior
Andrew Fox - Sophomore
Alex Zhang - Senior
Max Plumley - Sophomore
Mason 400 Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Avery Clapp - Junior
Liam Skinner - Senior
Bryce Menchhofer - Sophomore
Bishop Carl - Junior
Sycamore 200 Yard Medley Relay
Max Plumley - Sophomore Mason 200 Yard Freestyle
Erik Menchhofer - Senior Sycamore 200 Yard I. M.
Kevin Wu - Senior Mason 50 Yard Freestyle
Elijah Devyak - Junior Mason 100 Yard Butterfly
Avery Clapp - Junior Sycamore 100 Yard Freestyle
Ethan Butler - Sophomore Mason 500 Yard Freestyle
Owen Hooper - Senior
Jaxon Connelly - Senior
Kyle Funk - Senior
Max Reed - Sophomore
Fairfield 200 Yard Freestyle Relay
Carl Bloebaum - Junior Mason 100 Yard Backstroke
Liam Skinner - Senior Sycamore 100 Yard Breaststroke
Erik Menchhofer - Senior
Avery Clapp - Junior
Bryce Menchhofer - Sophomore
Bishop Carl - Junior
Sycamore 400 Freestyle Relay

Third Team
NAME SCHOOL EVENT
Brian Ridner - Senior
Alex Zagorianos - Senior
Cade Grimmett - Senior
Joey Obert - Senior
Oak Hills 200 Yard Medley Relay
Sam Graler - Senior Mason 200 Yard Freestyle
Tyler Houpt - Freshman Mason 200 Yard I. M.
Evan Devine - Senior Lakota East 50 Yard Freestyle
Liam Skinner - Senior Sycamore 100 Yard Butterfly
Max Plumley - Sophomore Mason 100 Yard Freestyle
Bishop Carl - Junior Sycamore 500 Yard Freestyle
Keegan Veraldo - Senior
Liam Skinner - Senior
Jack Carmody - Sophomore
Erik Menchhofer - Senior
Sycamore 200 Yard Freestyle Relay
Alex Zhang - Senior Mason 100 Yard Backstroke
Kevin Wu - Senior Mason 100 Yard Breaststroke
Owen Hooper - Senior
Jaxon Connelly - Senior
Kyle Funk - Senior
Max Reed - Sophomore
Fairfield 400 Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Caleb Whitaker - Junior
H W Nicholson - Sophomore
Will Myers - Freshman
John Wambaugh - Senior
Lakota West 200 Yard Medley Relay
Joel Steinbicker - Senior Mason 200 Yard Freestyle
Ethan Butler - Sophomore Mason 200 Yard I. M.
Max Reed - Sophomore Fairfield 50 Yard Freestyle
Alex Zhang - Senior Mason 100 Yard Butterfly
Evan Devine - Senior Lakota East 100 Yard Freestyle
Nathan Spetz - Freshman Lakota West 500 Yard Freestyle
Mason Bencurik - Junior
Noah Asman - Sophomore
Joey Obert - Senior
Brian Ridner - Senior
Oak Hills 200 Yard Freestyle Relay
Elijah Devyak - Junior Mason 100 Yard Backstroke
Alex Zagorianos - Senior Oak Hills 100 Yard Breaststroke
Mason Bencurik - Junior
Noah Asman - Sophomore
Alex Zagorianos - Senior
Cade Grimmett - Senior
Oak Hills 400 Freestyle Relay

 
Advance Transportation Systems, Inc. Dick's Sporting Goods Kenneth Lindsay - Allstate Agent Cincinnati Floor