Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Isaac Schachleiter (Sr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 15:11.90
2. Jerry Xu (Jr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 15:35.40
3. Max Liao (Jr), Mason Nike XC Town Twilight Invitational 15:41.00
4. James Mrozcka (Sr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 15:47.30
5. Braeden Fedders (Sr), Mason Nike XC Town Twilight Invitational 15:55.10
6. Curtis Fowler (Jr), Middletown Firebird Invitational 16:03.00
7. Brendan Roe (Jr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 16:11.50
8. Will Buckalew (So), Mason Nike XC Town Twilight Invitational 16:15.30
9. Grady Wilson (Sr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 16:18.50
10. Aidan Markich (Sr), Mason Nike XC Town Twilight Invitational 16:20.60
11. Reilly Meyer (Fr), Lakota East GMC Championships 16:22.30
12. Michael Schumacher (), Lakota West VOA District 16:22.90
13. Alex Follmer (Jr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 16:29.70
14. Patrick Dauenhauer (Sr), Sycamore Moeller Primetime Inv. 16:31.80
15. Noah Kelly (Jr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 16:34.22
16. Keith Neuberger (Sr), Mason Nike XC Town Twilight Invitational 16:37.90
17. Ian Davis (Sr), Fairfield Troy Twilight Invitational 16:41.30
18. Ryan Johnson (Sr), Lakota West Troy Inv 16:41.50
19. Noah McKee (Sr), Oak Hills Milford 16:42.40
20. Evan Aponte (So), Lakota East GMC Championships 16:45.10
21. Marshall Novean (Sr), Lakota East Lakota East Fall Classic 16:45.70
22. Eric Marten (Sr), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 16:55.14
23. Austin Vetter (Sr), Mason Kings HS Duals 17:01.00
24. Tyler Linam (Sr), Lakota East GMC Championships 17:01.80
25. Cole Vernon (Sr), Mason Kings HS Duals 17:05.70
26. Nicholas Costas (So), Lakota West Troy Inv 17:05.90
27. Sean Castillo (Sr), Lakota East Milford Invitational 17:07.90
28. Aiden Schumacher (Sr), Lakota West VOA District 17:10.10
29. Andrew Gibson (Sr), Lakota East GMC Championships 17:12.00
30. Charlie Cooper (Sr), Mason Kings HS Duals 17:12.20
31. Alex Taft (Sr), Oak Hills Milford 17:14.10
32. Ian Balfour (Sr), Lakota East GMC Championships 17:15.00
32. Max Greco (So), Mason Kings HS Duals 17:15.00
34. Caden Winship (Fr), Mason Kings HS Duals 17:16.50
35. Luke Nomina (Fr), Lakota East Princeton Invitational 17:17.20
36. Jason Xu (So), Mason Trinity / Valkyrie Invitational 17:17.48
37. Nick Boeskool (Sr), Lakota East Milford Invitational 17:18.50
38. Jake Boeskool (Sr), Lakota East Princeton Invitational 17:21.20
39. Blake Gibbs (So), Lakota East Lakota East Fall Classic 17:24.20
40. Cole Shaffer (So), Lakota West VOA GMC 17:27.20
41. Brayden Rice (Sr), Lakota West Seneca East 17:28.72
42. Noah Kappen (Jr), Mason Kings HS Duals 17:30.10
43. Emilio Negroe (Fr), Lakota West Anna 17:30.50
44. Ian Hersher (Fr), Lakota West Anna 17:31.10
45. Connor Loyal (So), Lakota West Anna 17:31.60
46. Iago Vaz (Jr), Mason Kings HS Duals 17:32.00
47. Connor Chistenson (Sr), Sycamore Loveland Sunset Inv. 17:33.00
48. Lennon Davis (Fr), Lakota West VOA GMC 17:34.00
49. Kameron Christy (Jr), Mason Princeton Invitational 17:34.50
50. Brock Giesenschlag (Jr), Sycamore Loveland Sunset Inv. 17:37.70
50. EJ Schneider (Jr), Oak Hills Milford 17:37.70
52. Eric Dew (So), Oak Hills Little Miami 17:37.80
53. Traves Tideswell (Sr), Lakota East GMC Championships 17:38.20
54. Alex Zhang (So), Mason Princeton Invitational 17:39.00
55. Declan McGrath (So), Princeton VOA West Chester District 17:41.00
56. Mitchell McMillen (Jr), Mason Kings HS Duals 17:48.60
57. Quentin Burgess (Sr), Oak Hills Milford 17:49.50
58. Niall Connors (Jr), Mason Princeton Invitational 17:51.90
59. Carson Hurrle (Sr), Mason Princeton Invitational 17:53.70
60. Carter Mang (So), Lakota West Troy Inv 17:55.50
61. Jonathan Zhang (Fr), Mason Princeton Invitational 17:55.80
62. Sam Bevan (Fr), Mason Milford Invitational 17:57.80
62. Adam Hoffman (So), Lakota East Lakota East Fall Classic 17:57.80
64. Matt Waechter (Jr), Mason Princeton Invitational 17:58.80
65. Alex Filippi (Fr), Sycamore Loveland Sunset Inv. 17:59.00
66. James Gutman (Fr), Lakota West Troy Inv 18:00.80
67. Jeremy Eden (Jr), Lakota West Troy Inv 18:04.50
68. Jacob Rolfert (Sr), Lakota East GMC Championships 18:07.50
69. Carson Gagen (So), Fairfield Ross Invitational 18:08.40
70. Brayden Holland (Jr), Oak Hills Milford 18:11.70
71. Lock Butts (Jr), Lakota East Princeton Invitational 18:18.60
72. Alec Brown (Sr), Lakota East Princeton Invitational 18:21.30
73. Cameron Pfeiffer (Fr), Lakota West Anna 18:26.80
74. David Surman (Jr), Oak Hills Milford 18:27.00
74. Geronimo Thomas (Fr), Middletown Firebird Invitational 18:27.00
76. Chandler Wright (Fr), Lakota West Troy Inv 18:31.10
77. Mikoto Ohhashi (Sr), Lakota West Troy Inv 18:31.30
78. Morgan White (Jr), Oak Hills Little Miami 18:31.80
79. Colin Romak (Sr), Lakota West VOA GMC 18:34.50
80. Jacob Zannoni (Fr), Lakota West Troy Inv 18:34.60
81. Aidan Ethier (Sr), Lakota East GMC Championships 18:38.00
82. Daniel Clock (Jr), Fairfield Ross Invitational 18:38.51
83. Joe Helmes (Jr), Oak Hills Milford 18:38.90
84. Zach Giesenschlag (Sr), Sycamore Loveland Sunset Inv. 18:41.00
85. Zach Green (Jr), Sycamore Moeller Primetime.Inv. 18:43.90
86. Will Rahtz (Fr), Colerain 18:47.00
87. Jason Cooley (Fr), Lakota West VOA GMC 18:53.60
88. Daniel Egelston (Fr), Middletown Saturday Night Lights 18:56.00
88. Shane Nicholls (Sr), Colerain 18:56.00
90. Zachary Flora (Fr), Lakota East GMC Championships 18:56.40
91. Larkin Willis (So), Lakota East GMC Championships 18:57.60
92. Owen Crawley (Jr), Fairfield Ross Invitational 19:01.89
93. Ian Ewing-Jackson (Sr), Princeton VOA West Chester GMC 19:02.40
93. Kris Varbanov (Fr), Lakota East GMC Championships 19:02.40
95. Andrew Dunlap (So), Princeton VOA West Chester District 19:04.00
96. Matthew Kanya (Jr), Lakota East Princeton Invitational 19:04.80
97. Aidan Mahaffey (Sr), Lakota East GMC Championships 19:06.20
98. Connor Gaviglia (Fr), Colerain 19:12.00
99. Grant Smith (Sr), Princeton Princeton Invite 19:13.80
100. MIles Pishotti (Jr), Sycamore Loveland Sunset Inv. 19:15.00
101. Wyatt Schuka (Jr), Fairfield Districts 19:18.30
102. Blake Tunney (Fr), Lakota East Princeton Invitational 19:23.50
103. Luke Hauser (Sr), Fairfield Troy Twilight Invitational 19:25.90
104. David Lane (Jr), Colerain 19:29.00
105. Connor Edelen (Jr), Colerain 19:30.00
106. Luke Huggins (So), Lakota East GMC Championships 19:31.90
107. MiXavian Robbins (So), Colerain 19:37.00
108. Malachi Dickens (Jr), Fairfield Troy Twilight Invitational 19:42.40
109. Quinton Jarrett (Jr), Fairfield GMC 19:47.60
110. Elijah Grissom (Fr), Lakota East Milford Invitational 19:48.20
111. Duncan Wyatt (So), Colerain 19:51.00
112. Derek Niehaus (Jr), Lakota East GMC Championships 19:59.50
113. Jacob Castillo (Sr), Middletown Moeller Invite 20:03.00
113. Max Gregory (Fr), Colerain 20:03.00
115. William Holthaus (Sr), Lakota East GMC Championships 20:06.10
116. Donovan Kemp (Sr), Princeton Princeton Invite 20:06.30
117. Luke Gregory (Jr), Colerain 20:11.00
118. Jeff Zhu (Jr), Lakota East Loveland Sunset Invitational 20:15.60
119. Dylan Fout (So), Colerain 20:17.00
119. Luke Oliverio (Jr), Colerain 20:17.00
121. Mark Whitener (Jr), Princeton VOA West Chester District 20:22.20
122. Nigel Adjei-Mensah (Jr), Princeton VOA West Chester District 20:27.00
123. Joe Benson (Jr), Colerain 20:29.00
124. Tanner Back (Sr), Middletown Saturday Night Lights 20:34.00
125. Conner Snyder (So), Fairfield Ross Invitational 20:34.05
126. Nathan Graham (Jr), Fairfield Troy Twilight Invitational 20:34.20
127. Elliot Ampomah (Fr), Fairfield Ross Invitational 20:41.00
128. Deshaun Axle (Jr), Princeton Loveland HS 20:41.80
129. Joey Smith (Sr), Fairfield Troy Twilight Invitational 20:43.40
130. Jeffrey Sharpshair (So), Fairfield Troy Twilight Invitational 20:45.30
131. Nick Mason (So), Colerain 20:47.00
132. Eli Parsell (So), Fairfield GMC 20:47.10
133. Trevon Heisel (Jr), Colerain 21:00.00
134. Anthony Gehrlich-Orr (Jr), Fairfield Ross Invitational 21:00.21
135. Matthew Hoelscher (So), Lakota East GMC Championships 21:13.70
136. Caleb Warnock (Fr), Fairfield Lakota East Fall Classic 21:19.80
137. Ian Gehrlich-Orr (Jr), Fairfield Lakota East Fall Classic 21:44.10
138. Nicholas Ramos (So), Fairfield Centerville SNL 21:45.00
139. Garrison Jester (Fr), Lakota East GMC Championships 21:46.70
140. Allias Harman (Fr), Colerain 21:55.00
141. Aiden Gardner (Sr), Fairfield GMC 21:55.20
142. Tyler Isbell (So), Middletown Saturday Night Lights 21:59.00
143. Kenneth Marley (Fr), Colerain 22:06.00
144. Carter Sanford (So), Fairfield Ross Invitational 22:19.43
145. Jackson Lakes (Sr), Fairfield Centerville SNL 22:20.20
146. Zachary Ramos (Sr), Fairfield Ross Invitational 22:22.30
147. Adam Bryson (Fr), Fairfield Kettering Firebird Invite 22:25.80
148. Jared Welte (Fr), Fairfield Ross Invitational 22:34.43
149. Jordan Blake (Jr), Princeton VOA West Chester GMC 22:57.10
150. Nick Martin (So), Hamilton Mason 23:06.00
151. Tanner Hartman (So), Fairfield Ross Invitational 23:23.41
152. Oscar Sandy (Jr), Princeton VOA West Chester GMC 23:34.90
153. Logan Alcorn (Jr), Hamilton Mason 23:36.00
154. Joseph Hughes (So), Princeton VOA West Chester GMC 23:42.10
155. Ian McLaughlin (So), Hamilton Mason 23:59.00
156. Diego Rangel (So), Hamilton Mason 24:03.00
157. Roberto Mendez (Fr), Fairfield Lakota East Fall Classic 24:08.50
158. Tristian Cord (Sr), Hamilton Mason 24:19.00
159. Baran Trapp (Fr), Princeton Princeton Invite 24:36.90
160. Erich Conover (Fr), Hamilton Mason 24:39.40
161. Emerson Martin (Fr), Fairfield GMC 24:59.40
162. Jake Hounshell (Fr), Colerain 25:04.00
163. Michael Treadway (Fr), Colerain 25:26.00
164. Elijah Thompson (So), Fairfield Lakota East Fall Classic 25:29.50
165. Luther Matthews (Fr), Fairfield Troy Twilight Invitational 25:30.70
166. Joey Hermann (Jr), Fairfield Ross Invitational 25:55.30
167. Kohen Mason (Fr), Princeton Loveland HS 26:25.30
168. Brady Lewis (Jr), Princeton VOA West Chester GMC 26:25.60
169. Brady Lee (Jr), Fairfield Lebanon Running Warrior Inv. 26:39.00
170. Aengus Gillespie (Jr), Fairfield Ross Invitational 26:42.41
171. Thomas Delverne (So), Fairfield Ross Invitational 28:50.75
172. Brad Sharpshair (So), Fairfield Ross Invitational 30:54.74

Jake Sweeney Automotive Rugby? Kenneth Lindsay - Allstate Agent Cincinnati Floor