Girls Tennis - Tournament
Team Results | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SINGLES | DOUBLES | ||||||
SCHOOL | 1ST | 2ND | 3RD | 1ST | 2ND | TOTAL | |
1. | Mason | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 55 |
2. | Sycamore | 7 | 9 | 9 | 8 | 9 | 42 |
3. | Lakota West | 8 | 6 | 8 | 7 | 8 | 37 |
4. | Lakota East | 6 | 8 | 7 | 9 | 6 | 36 |
5. | Oak Hills | 9 | 7 | 4 | 6 | 7 | 33 |
6. | Princeton | 4 | 5 | 6 | 5 | 2 | 22 |
7. | Colerain | 5 | 4 | 3 | 2 | 5 | 19 |
8. | Fairfield | 3 | 2 | 5 | 4 | 4 | 18 |
9. | Middletown | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 |
10. | Hamilton | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
First Singles | ||
---|---|---|
NAME | SCHOOL | |
1. | Addison Cassidy | Mason |
2. | Morgan Lint | Oak Hills |
3. | Leah Schleibaum | Lakota West |
4. | Lisa Kai | Sycamore |
5. | Hannah Latty | Lakota East |
6. | Haley Johnson | Colerain |
7. | Adiaya Hammond | Princeton |
8. | Zy Williams | Fairfield |
9. | Madison Lewis | Middletown |
Second Singles | ||
---|---|---|
NAME | SCHOOL | |
1. | Pratyusha Chaudhuri | Mason |
2. | Caitlin Meyer | Sycamore |
3. | Izzy Rieder | Lakota East |
4. | Brooke Lint | Oak Hills |
5. | Roro Felix-Okpe | Lakota West |
6. | Annie Schmahl | Princeton |
7. | Grace Phillips | Colerain |
8. | DeArystin Mitchell | Middletown |
9. | Ericka Cristobal | Fairfield |
Third Singles | ||
---|---|---|
NAME | SCHOOL | |
1. | Emma Wagner | Mason |
2. | Allison Sayles | Sycamore |
3. | Jaydyn Strittholt | Lakota West |
4. | Julia Niemann | Lakota East |
5. | Lilli Edmiston | Oak Hills |
6. | Adelyn Hussel | Fairfield |
7. | Emma Herzog | Oak Hills |
8. | Ashley Heibel | Colerain |
9. | Semaji Singletary | Middletown |
First Doubles | ||
---|---|---|
NAMES | SCHOOL | |
1. | Swaathi Reedy Ana Gotike |
Mason |
2. | Reagan Gilbert Abigail Price |
Lakota East |
3. | Calista France Ava Escudero |
Sycamore |
4. | Rachel Hankins Brooke Sanders |
Lakota West |
5. | Gabby Osborn Emery Charles |
Oak Hills |
6. | Paytyn Depeel Jazmine Lorenzo |
Princeton |
7. | Maliah Jett Kaori Wood |
Fairfield |
8. | Maryam Al-Shawk Gwendolyn Kreate |
Middletown |
9. | Maaya Nevis Shaylynn Gray |
Colerain |
10. | Abby Combs Carly Christen |
Hamilton |
Second Doubles | ||
---|---|---|
NAMES | SCHOOL | |
1. | Saanyi Reddy Anisha Nandra |
Mason |
2. | Anaya Mehta Erica Lu |
Sycamore |
3. | Stella Wade Lauren Phillkill |
Lakota West |
4. | Yasmeen Masri Ava Linnenberg |
Oak Hills |
5. | Mary Clare Schadek Ady Schaefer |
Lakota East |
6. | Sujata Dhungel Cerabeth Cruz |
Colerain |
7. | Melissa Essono Smyrna Osae |
Fairfield |
8. | Dejah Hughley Kelsea Reece |
Middletown |
9. | Yoselin Vicente-Roblero Bella Gilmore |
Princeton |
10. | Dani Overby Tori Tolbert |
Hamilton |